20mm Cree XHP70.2 6V LED 32mm Řidič 3.7 v-4.2 v 1-cell 6Mode Deska s Boční Přepínač

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

20mm Cree XHP70.2 6V LED 32mm Řidič 3.7 v-4.2 v 1-cell 6Mode Deska s Boční Přepínač: Specifikace: Ovladače pro CREE XHP70 XHP70.2 LED Driver Průměr: 32mm Řidič s Bočním Přepnout Boční Přepínač Průměr: 12mm Hmotnost: cca 7g Vstupní Napětí: 3.7 V-4.2 V (1 ks Lithiové baterie), nad 4,2 V, řidič bude spálené Výstupní Napětí: 6V (Speciální pro CREE XHP70,XHP70.2 LED) Výstupní Proud: 4.2 A (Max) Režim: 4 režimy: Velmi nízká (20mA)-Nízká(0,5)-Med (1.2)-Vysoká(2.2) Přepínač: Dlouhým stisknutím (On/Off), Krátký stisk (Přepínání různých režimů), kdykoliv, stiskněte dvakrát tlačítko, přepne se to na Super High režimu, stiskněte tlačítko 3 krát, to přepne na režim strobe. pak stiskněte tlačítko 1 čas, vrátí se do předchozího režimu Dvakrát stiskněte tlačítko super high režim je 4.2 Řidič s čidel, ovládání funkce: když to přijde na 70 stupních Celsia, pak ji snížit aktuální 20mm cree xhp70.2 xhp 70.2 led 6v DTP měděné desky s těsněním:

Expresní přeprava pokyny a zpětnou Vazbu: (1) Prosím, přečtěte si naše položka specifikace výše pečlivě a potvrdit, že je to, co potřebujete. (2) mluvit s námi on-line, nebo zanechat zprávu zde na jakékoliv dotazy z naší položky, lodní termínu a ceny. (3) Pokud nějaký extra požadavek na naše položek, prosím, neváhejte se nás zeptat. Některé oznámení o dodání: (1) www.easy-stranky.cz Standardní Lodní dopravy, dodací lhůta je cca 15-45 dnů (některé třeba kolem 60 dnů), prosím laskavě být trochu trpěliví při čekání na vaše pozemky. (2) můžete také zvážit další Express (UPS, DHL, FedEx, TNT nebo EMS) 2-8 dnů doručena. (3) Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud tam jsou nějaké nenormální maily. (4) Prosím, pošlete nám své návrhy, jak budeš něco vědět lépe než my. Uvítáme vaše dobré nápady. (5) Pokud jste nabídku našich www.easy-stranky.cz Standardní Lodní doprava zdarma položek, jsme JEN doprava přes www.easy-stranky.cz Standardní Poštovné. Budeme plnit naše povinnosti stejné jako to, co jsme se dohodli. (6) nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň. (7) Budeme se snažit v našich silách uspokojit vás, ale žádné nepřiměřené požadavky, prosím. Důležité Upozornění: Zákazníci by měli být jisti, zda jejich země jsou v povolen dovoz Tohoto produktu nákupu. Pokud si nejste jisti, zda vaše země umožňuje tyto druhy výrobků, doporučujeme vám obrátit se na zakázku pro potvrzení. Budeme nenese odpovědnost za ztráty způsobené celní konfiskace. Kontrola kvality: (1) testujeme každou položku před odesláním, aby zajistily, že jsou v dobrém stavu. (2) Jako zkušený dodavatel jsme balíček, zboží v kartonové krabičce s EPE, které by zabránilo vaše položky z nějaké neočekávané škody efektivně během porodu. (3) nabízíme vám rychlé doručení, obvykle kolem 3 dnů přípravy. To je přibližný čas, vaši zásilku dat by bylo na vaší konkrétní objednávky. (4) Jsme vám chtěli dát vědět sledovací číslo, jakmile jsme vyslali své produkty. Zpětná vazba/Grade naše služby: Pls zanechte nám svůj komentář o naše produkty a služby poté, co jste obdrželi své produkty; to nám pomůže lépe v budoucnosti. Nebudeme šetřit žádné úsilí, aby upgrade celý náš systém, aby uspokojit všechny naše druh zákazníků.

Štítky: farol cree led, 3w cree led, xhp70, led xpl, ovladač pro xhp70, 6v žárovka led, cree led, drone led, led diody cree řidiče, CREE XHP70.2

Certifikace CCC
Číslo Modelu 32mm
Aktuální 4200ma
Napětí 6V
Typ Položky Míč

Napsat recenzi

20mm Cree XHP70.2 6V LED 32mm Řidič 3.7 v-4.2 v 1-cell 6Mode Deska s Boční Přepínač

20mm Cree XHP70.2 6V LED 32mm Řidič 3.7 v-4.2 v 1-cell 6Mode Deska s Boční Přepínač

Napsat recenzi

Můžete také rád