Kafuter 50g K-3181 Všichni-kolem UV lepidlo akrylové lepidlo transparentní plast kov sklo uv lepidlo s uv řezání světlo

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

264.38 Kč

352.51 Kč

-25 %

Sdílení v sociálních médiích

Kafuter 50g K-3181 UV lepidlo akrylové lepidlo transparentní plast kov sklo lepidlo

K-3181 je velmi silnou lepicí silou univerzální skupiny z plastu, lepicí síla je 4 krát normální skupin, z plastu, s vynikající flexibilitu, a to nejen na lepení skla a kovu, ale také lepení PVC / ABS / PC / akryl a jiné průhledné měkké plastové! Vyšší viskozitu výrobků, non-savé, velmi akvária a skleněné vitríny lepení.

Vlastnosti Produktu:

K-3181 je high-intenzita UV vytvrzení akrylové lepidlo, sklo, kovové a plastové podklady ABS, PVC, PS, PMMA, atd. má vynikající přilnavost schopnost. Toto lepidlo má vysokou viskozitu, společné dobro, v slabé intenzitě světla může být vyléčen, vysoká transparentnost, dobrá pružnost. Používá se zejména pro vysoké požadavky na transparentnost vede pevnou a kabel. PS a PMMA při nízkých teplotách, lepicí síla snížení, je doporučeno, aby zlepšit pre-pečení teplota plastový substrát, na 30-40 bude lepší lepení efekt.

Klíčové ukazatele výkonnosti:

Vzhled: světle žlutá průhledná kapalina

Viskozita cps: 10000 ~ 15000

Tvrdost (Shore D): 55

K-3181 bude vyléčen pod UV záření, slunce se pomalu ztuhne. 220-260nm zdroj světla pomáhá povrch vyléčit. Rychlost vytvrzení a konečnou hloubku vytvrzení efekt je suché a uv světelný zdroj, expozice, čas, materiály, propustnost světla rychlost. Doporučení experimentálně určit konečné vytvrzování.

Doba schnutí: 90 - vytvrzování energie 400mJ-125W PHILIPS high-napětí zářivky, 4.5 mW / cm2 UVA

Dostatečné vytvrzení čas: 180s - vytvrzování energie o 1000mJ, 125W zářivky PHILIPS vysoký tlak, 4.5 mW / cm2 UVA

Typické vyléčit vlastnosti:

Pevnost pevnost ve smyku (GB 7124-86) překrývající oblasti 25 x 12.5 = 312.5mm2: sklo / nerezová ocel, ≥30 8MPa

Návod k použití:

Vyčistit lepidlo, lepidlo povrchu, které mají být lepené, než odstranění, odmašťování, sušení, určení množství lepidla potřebné

Doporučená minimální intenzita světla ze 70mW / cm2

Teplotně citlivých materiálů, jako jsou termoplastické materiály vyžadují chladicí zařízení

Vytvrzování plastu, aby být zkoumány, a to tak, že kapalný materiál, aby se zabránilo praskliny

Otřete přebytek může odstranit přebytečné lepidlo

Použijte zbývající lepidlo nemůže přetočit původním obalu, aby se zabránilo kontaminaci

Opatření:

Vyhněte se kontaktu s očima, pokožkou a oblečením. Tento pár očí a mírné podráždění kůže. Pokud náhodou stříkající do očí, okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody, protože tam není třeba jít do nemocnice. Opláchněte okamžitě mýdlem a vodou po kontaktu s kůží. Čisté oblečení lze nosit po kontaktu. Nedovolte, aby se kontaktu s dětmi.

Skladování: Tento produkt je citlivý na světlo a teplo, které potřebujete, aby skladujte v chladném, suchém místě, daleko od světla pod 28 , platný po dobu jednoho roku.

Balení: 50 g / pobočka, 250 g / pobočku nebo poskytují balení dle potřeb zákazníka.

Poznámka: výše uvedené údaje jsou založeny na našich rozsáhlých získané experimentální výsledky jsou spolehlivé. Nicméně, vzhledem k rozmanitosti podmínek použití, praktické použití jsou mimo naši kontrolu, takže uživatelé musí být testovány před použitím, aby bylo možno potvrdit, zda je výrobek vhodný. Nemám žádnou záruku, že za určitých podmínek použít náš problém s výrobkem, není zodpovědná za žádné přímé, nepřímé nebo náhodné škody. Uživatelé narazíte na nějaké problémy během používání, a můžete kontaktovat naše technické oddělení, budeme se snažit poskytnout vám co nejvíce pomoci. Cenu ústupků, vyšší výkon, vítejte na velkoobchodní!

Štítky: lepidlo uv, lepidlo kov, opravy, silné plastové lepidlo, kočka akrylový plast, kovový opravy, sklo lepidlo, pohár akrylový plast, sklo uv lepidlo, lepidlo kov, crack plast lepidlo

Značka HDCSUN
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Číslo Modelu Kafuter k-3181
Typ Silikonový Tmel

Napsat recenzi

Kafuter 50g K-3181 Všichni-kolem UV lepidlo akrylové lepidlo transparentní plast kov sklo uv lepidlo s uv řezání světlo

Kafuter 50g K-3181 Všichni-kolem UV lepidlo akrylové lepidlo transparentní plast kov sklo uv lepidlo s uv řezání světlo

Napsat recenzi

Můžete také rád