Pro INNOLUX AT070TN94 7.0 palcový TFT-LCD Panel doprava zdarma

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Rozlišení: 800*480

Velikost: 7 Palec

Rozhraní: RGB

Aktivní Oblast: 154.08 (H) x 85.92 (V) mm

Podsvícení:Bílé LED

Vnější Rozměry:164.9 (H) x 100 (V) x3.5 (D) mm

Doprava: Budeme testovat je přísně před odesláním. Jsme jen platit za přepravní náklady a daně pro naši zemi, pokud tam je žádné náklady na dodávku a daně z vaší zemi, budete muset zaplatit za to. Budeme loď do 3 pracovních dnů poté, co jsme si pořadí. Dodací lhůta obvykle činí 7 až 50 dnů, které se bude lišit pro různé země. Můžete si vybrat www.easy-stranky.cz Standardní Dodávky,je rychlejší než ostatní. * Spojené Státy americké / Velká Británie / Austrálie může trvat 7-30 pracovních dnů. * Kanada může trvat 7-35 pracovních dnů. * Francie / Španělsko / Německo může trvat 7-30 pracovních dnů. * Východní Evropy může trvat 16-30 pracovních dnů. * Itálie / Brazílie / Jižní Amerika může trvat 30-50 pracovních dnů. * Dodávány společností DHL Express: 7-12 pracovních dnů (je třeba zaplatit extra poplatek). Záruční a Návrat: nabízíme záruku na všechny naše produkty. Kupující nese náklady na dopravu za vrácení vadné nebo non-vadné zboží k nám. Vrácení položky by měly být v dobrém stavu, stejné, jako jsme poslali, není poškozen. Vrátil položky podléhají schválení u nás, to by mělo být v původní krabici, jako jsme poslali. Fyzicky poškozené položky přijaté by měly být oznámeny do 2 dnů. Všechny NON-Prodávající Chybu vrací, je 15% re-osazení poplatky a přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné. ( E. g. jste si koupili špatné zboží ), Kontaktujte Nás:

1. Pokud je jakýkoliv problém, prosím neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím zprávu, odpovíme vám do 1 pracovního dne. (nezahrnuje státní svátek)

2. Pracovní doba: pondělí až sobota

3. Pokud se nechcete dostat odpověď během 1-2 pracovních dnů, prosím, zkontrolujte svůj e-mail nebo na Moje Zprávy v případě vašeho poskytovatele e-mailu, má příliš agresivní spam filtr, blokování nebo mé e-maily. Prosím, přidejte si nás na váš kontakt a napište nám znovu.

4. Hromadné objednávky je přijatelné, nižší ceny budou nabídnuty pro hromadné objednávky.

Poznámka:

Potřebujeme jen více 100% pozitivní zpětnou vazbu, Prosím, nenechávejte žádné negativní zpětnou vazbu a neutrální zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat. Děkuji!!!

Na obrazovkách jste nákup jsou použité, mohou mít známky používání, jako jsou škrábance nebo známky, ale to už jsme testovali před odesláním, takže se nemusíte bát o kvalitu.

Štítky: at070tn90, chimei innolux, bobarry 7.0, trekstor surftab 7.0, 7.0 nextion, at070tn92 lcd, innolux lcd displej, at070tn94 dotykový displej, innolux, nextion 7.0

Typ Obrazovky Odolnost Obrazovky
Velikost Displeje 7~10 Inch
Číslo Modelu AT070TN94
Značka htytech
Kompatibilní Značka Univerzální
Typ Produktu TFT

Napsat recenzi

Pro INNOLUX AT070TN94 7.0 palcový TFT-LCD Panel doprava zdarma

Pro INNOLUX AT070TN94 7.0 palcový TFT-LCD Panel doprava zdarma

Napsat recenzi

Můžete také rád