Proč být
v Sazka klubu ?

Obrázek benefitu

Po použití Sazka karty máte možnost získat další odměnu na Kole štěstí.

Obrázek benefitu

Vaše oblíbená čísla v loteriích máte vždy po ruce.

Obrázek benefitu

Upozorníme vás SMS nebo e-mailem na výhry nad 1 000 Kč.

Sazka klub

Sazka klub

Sazka klub
Sazka klub
Aktuální zůstatek ?
Odměnu si vyzvednete se Sazka kartou na terminálu SAZKA
Pouze do
EXTRA RENTA JE TADY!

EXTRA RENTA JE TADY!

Život plný zážitků nabídne nová loterie Extra Renta, kde je hlavní cena víc než lákavá. Výherce získá každý měsíc 100 000 Kč, které mu budou vypláceny dlouhé dvě desítky let.

Jednoduché vyplnění tiketu, nízká cena za vsazený sloupec, hlavně ale skutečně lákavá výhra v prvním pořadí, která se mezi zákazníky řadí k těm vůbec nejoblíbenějším. Řeč je o loterii Extra Renta, kterou si nyní mohou zahrát i naši zákazníci.

Nová loterie je podobně jako Sportka nebo Eurojackpot postavena na principu číselné loterie, kde se volí 7 čísel z 33. Cena jednoho sloupce je 25 Kč a na sázence jsou celkem čtyři, plná sázenka tak vyjde na 100 Kč.

Nezapomeňte i u vsazení Extra Renty použít Sazka kartu, odměníme vás navíc Kolem štěstí a získáte tak další šanci na výhru!

Výhody Sazka klubu

Vytočte si na <br />Kole štěstí <br />skvělé odměny

Vytočte si na
Kole štěstí
skvělé odměny

Po použití Sazka karty můžete ještě
jednou zkusit svoje štěstí.

Šance na extra odměnu

V Sazka Klubu vám vaše načtení Sazka karty na terminálu SAZKA, ať už například se sázkou ve Sportce, Eurojackpotu či jiné loterii, nebo s koupí losu, dává možnost roztočit Kolo štěstí.

Akce určené <br />jen pro členy <br />sazka klubu

Akce určené
jen pro členy
sazka klubu

Vždy pro vás máme něco
navíc.

Speciální akce

Jako členové Sazka Klubu můžete využívat speciální výhody a akce, které jsou určeny pouze pro majitele Sazka karty. Nezapomeňte proto sledovat tuto stránku, kde vás o mimořádných akcích budeme informovat.

Sazka Karta vás <br />upozorní na <br />vaši výhru

Sazka Karta vás
upozorní na
vaši výhru

Na váš e-mail nebo telefon
vám pošleme informaci o
všech výhrách nad
1 000 Kč.

Upozornění na výhru

Díky Sazka Klubu nezapomenete na svou výhru. Pokud si vsadíte se Sazka kartou a vyhrajete více než 1 000 Kč, budeme vás o tom informovat e-mailem či SMS zprávou.

Na sazka kartu si <br />uložíte svoje <br />oblíbená čísla

Na sazka kartu si
uložíte svoje
oblíbená čísla

Už s sebou nemusíte nosit
žádné papírové sázenky.

Oblíbená čísla

Uložte si na kartu své preferované podoby sázek. Na prodejních místech tak mohou být vaše šťastná čísla vsazena bez nutnosti vyplňování sázenky. Stačí, abyste obsluze předali svou Sazka kartu.

Časté dotazy

Jak získat Sazka kartu?

Registrovat se můžete zdarma na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluze je třeba sdělit telefonní číslo, celé jméno, datum narození a e-mailovou adresu . Poté od obsluhy obdržíte žlutou zákaznickou kartu. Okamžitě vám přijde na telefon 4místný kód, který nadiktujte obsluze, tím ověříme vaše telefonní číslo. A je to, můžete hned vsadit se Sazka klubovou kartou a těšit se na odměny z Kola štěstí.

Sazka vás může informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka.

Jak se přihlásit do účtu u Sazka Klubu?

Poskytli jste obsluze terminálu při registraci telefonní číslo i e-mailovou adresu ? Potom je tento návod pro přesně pro vás.

Registrovali jste se pouze telefonním číslem ? Nevadí, i tak je vaše karta plně funkční, jen pro přístup do účtu na webu Sazka Klubu postupujte podle tohoto návodu .

---------------------
Návod pro přihlášení po registraci telefonním číslem a e-mailem ( PDF, 478 kB )
Návod pro přihlášení po registraci telefonním číslem ( PDF, 328 kB )

Jak na zapomenuté heslo?

Zapomněli jste heslo? Nic se neděje, snadno ho obnovíte v několika jednoduchých krocích. Návod krok za krokem najdete v této otázce v Centru podpory .

Jak funguje Kolo štěstí a losování?

Jak získám možnost si zatočit Kolem štěstí?
Za použití Sazka karty obdržíte následující den SMS zprávu se hrou Kolo štěstí. Hru můžete hrát také na webu Sazka Klubu po vašem přihlášení . Za aktivní den se Sazka kartou obdržíte následující den Kolo.

Jaký je časový limit na roztočení Kola štěstí?
Na zatočení Kolem štěstí je limit 7 dní od obdržení SMS. Po této době platnost roztočení Kola vyprší.

Jak vyzvednu odměnu z Kola štěstí?
Pokud na Kole štěstí získáte finanční odměnu, bude vám vyplacena na prodejním místě s terminálem SAZKA při dalším použití Sazka karty. Nenechte vaši odměnu propadnout, má totiž omezenou platnost.

Co znamená, když si na Kole štěstí vytočím „losování o ..."?
Pokud jste si vytočili slosování o věcnou výhru nebo finanční hotovost, nemusíte dělat vůbec nic. SAZKA ví, kolikrát jste si vytočili slosování. Samozřejmě, čím vícekrát si losování vytočíte, tím lépe, neboť se vám zvětšuje šance na to, že vás v den slosování vylosujeme. Slosování se vám totiž sčítají. Losování probíhá na certifikovaném losovacím zařízení. V případě, že se štěstí usměje zrovna na vás, budeme vás telefonicky informovat na tel. číslo, které jste uvedli při registraci.

Když použiju Sazka kartu v jednom dni několikrát, obdržím druhý den více SMS na Kolo štěstí?
Kolo štěstí lze roztočit jen jednou denně.

Můžu si „spořit“ získané odměny na své Sazka kartě?
Odměna je vyplacena jednorázově, vždy při dalším použití Sazka karty, ale můžete vybrat více odměn najednou. Odměny mají omezenou platnost, proto vždy pro odměnu vyražte co nejdříve, ať vám nepropadne.

Co se stane, pokud si kartu zapomenu vzít s sebou?
Vyplatit odměnu z Kola štěstí lze pouze se Sazka kartou , a to z důvodu bezpečnosti. Pokud se na terminálu Sazky identifikujete telefonním číslem, které máte registrované v Sazka klubu, nepřijdete tím o možnost roztočit Kolo štěstí následující den.

Kdo může točit Kolem štěstí?

Kolo štěstí je hra pro všechny registrované členy Sazka Klubu. Každý den hrajete o finanční odměny. Každý měsíc můžete hrát o hodnotnou věcnou cenu nebo finanční výhru.

Nemám chytrý telefon, jak mohu točit Kolo štěstí?

Máte na výběr ze dvou možností:
  1. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!

Mám chytrý telefon, ale nemám datový tarif, jak mohu točit Kolo štěstí?

Máte 3 možnosti:
  1. Připojte svůj telefon do internetu pomocí wi-fi sítě a vytočte si Kolo štěstí.
  2. Přihlaste se zde na stránkách číslem vaší Sazka karty a vytočte si Kolo štěstí.
  3. Přepošlete SMS někomu, kdo vám Kolo štěstí roztočí – odměna se vždy připíše na vaši Sazka kartu!

Oblíbená sázenka – jaké loterie si můžu uložit na kartu?

Na Sazka kartu si můžete uložit oblíbené sázenky Sportky, Eurojackpotu, Šťastných 10 a Euromilionů.

Další loterie pro vás připravujeme. Děkujeme za pochopení.

Použil jsem kartu na terminálu a druhý den mi nepřišla SMS s kódem pro zatočení.

Pokud vám nepřišla SMS, doporučujeme navštívit webové stránky Sazka Klubu a přihlásit se číslem karty. Pokud máte platný nárok na Kolo štěstí, najdete ho ve vašem účtu, kde Kolo můžete rovnou roztočit.

Zároveň zkontrolujte v nastavení vašeho klubového účtu, že máte registrované aktuální telefonní číslo a nastavené souhlasy se zasíláním obchodních sdělení.

Je možné hrát Kolo štěstí i pokud sázím online na Sazka.cz?

V tomto případě točit Kolem štěstí nemůžete. Kolo štěstí je určené exkluzivně pro plně registrované zákazníky Sazka Klubu, kteří sází na terminálech Sazky v kamenných prodejnách.

Sázejícím online loterií a e-losů na www.easy-stranky.cz nabízíme jiné typy výhod a bonusů, jakými jsou například vstupní bonusy za plnou registraci nebo bonusy určené pro jednotlivé typy her.

Jak zjistím, že mám dokončenou registraci v Sazka Klubu?

Registrovaný zákazník jste tehdy, pokud jste potvrdili telefonní číslo čtyřmístným PIN kódem, který jsme vám zaslali v SMS při registraci na prodejním místě nebo pokud jste potvrdili e-mailovou adresu přes odkaz, který jsme zaslali do e-mailové schránky. Pokud si nejste jistí, zda máte registraci dokončenou, zadejte číslo Sazka karty zde: http://www.easy-stranky.cz/sazka-klub/login a doregistrací vás provedeme.

Co je číslo Sazka karty?

Pokud se na těchto stránkách chcete přihlásit a využívat výhody Sazka Klubu, je nutné vždy zadat správné číslo karty, které najdete na zadní straně Sazka karty a vaše telefonní číslo. Na číslo karty se vás mohou zeptat specialisté našeho kontaktního centra, pokud je ohledně svého členství v Sazka Klubu budete kontaktovat.

Co mám udělat při ztrátě nebo zničení Sazka karty?

V tomto případě v menu Sazka Klubu jděte do „Nastavení“ a zablokujte ihned svojí Sazka kartu stisknutím „Zablokovat Sazka kartu“. Pokud se nemůžete přihlásit, kontaktujte obsluhu na prodejních místech s terminály Sazky nebo se obraťte na naše kontaktní centrum na telefonu 266 12 12 12.
Na prodejním místě u obsluhy terminálu zavolejte na naše kontaktní centrum a nechte si vydat náhradní Sazka kartu – vaše historie, nastavení účtu včetně odměn z Kola štěstí, se převede.

Jak si mohu změnit údaje na kartě – například e-mail?

Každý majitel Sazka karty má možnost kdykoliv po registraci upravit všechny údaje předané v rámci registrace. Údaje můžete snadno změnit po přihlášení v sekci „Nastavení”, kde stačí kliknout na tlačítko „Upravit údaje”. Další možností je změnit údaje přes chat, který naleznete v pravém dolním rohu, nebo telefonicky, na našem kontaktním centru na telefonu 266 12 12 12.