Max.1000 znaků

Blog

CHCETE OPRAVDU KVALITNÍ PREZENTACI? MY SE CHCEME ODLIŠIT OD OSTATNÍCH!

Jedním z hlavních důvodů proč jsou stránky od nás tak populární je veliké množství dostupných rozšíření (ve většině případů zdarma), díky kterým se z vašich stránek stane opravdu poutavé místo, na které se návštěvníci rádi vracejí.

Kolik stojí vytvoření webových stránek?

Na jednoduchou otázku nelze vždy jednoduše odpovědět.

Zkuste se zeptat prodejce v autobazaru, kolik u nich stojí auto. Jistě bude požadovat více konkrétních informací, o jaký automobil máte zájem, chcete Škodu Felicii, nebo Porsche Cayman?
Říci hned konkrétní cenu bude stejné, jako vystřelit od boku.

Potřebujete oslovit nové zákazníky?

Internetové vyhledávače vám je mohou přivádět nonstop a nejlepší je, že vás to nic nestojí!
Jak vám vyhledávač pomůže zvýšit prodej? Vyhledávání na internetu je nejčastějším způsobem, jak spotřebitelé hledají produkt, službu, nebo řešení problému. Když sháníte ubytování v Železné Rudě na Šumavě, jednoduše do vyhledávače zadáte dotaz „ubytování v železné Rudě“. Žádné pátrání v katalozích, zlatých stránkách nebo volání na informace...

Přichází zásadní změna algoritmu Google, která se týká toho, jakým způsobem se web umístí ve výsledcích vyhledávání v mobilních zařízeních. Pokud nebude mít verzi použitelnou pro mobily, nečeká ho penalizace, jak se původně předpokládalo. Přístup Googlu je opačný: bude-li mít web mobilní verzi, čeká ho zvýhodnění. Vedle toho zvýhodní i umístění výsledku z mobilních aplikací.

 

Vložit poptávku   Spočítat cenu

 

 

 

Vyhledat na webu

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám nebo napište e-mail:

      +420 732 945 100

      info@easy-stranky.cz

Fanoušci Easy-stránek na Facebooku mají okamžitou slevu 10% na naše služby 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.